Atribuită Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 BUSINESS TOP 50 PLIC C5 SIL BUC 50 TEXTMARKER SCHNEIDER 6/SET SET 1 ACE PANOU PLUTA BUC 10 PIX UN 170 BUC 15 BANDA HARTIE 48X50 BUC 2 DOSAR PLIC BUC 50 GUMFIX SET 2

Număr anunț
DA25098285
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr. 1 Diosig (CUI 19386493)
Furnizor / câștigător
ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
798,54 RON
Valoare atribuită
798,54 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798,54 RON

din 798,54 RON estimat