Atribuită Cumpărare directă

Servicii PSI-verificare, montare robineti, teava refulare hidrant intern Sediu DPSTimis: Verificare semestriala autorizata conform P118/II la hidrant interior--1 BUC Furnizare și montaj robinet hidrant interior cu racord tip C-1 BUC Furnizare și montaj rola furtun tip C-1BUC Furnizare și montaj țeavă refulare tip Turap C52-1BUC Kit trusa prim ajutor- 1BUC

Număr anunț
DA25070246
Autoritate contractantă
DIRECȚIA DE PRESTĂRI SERVICII TIMIȘ (CUI 12397649)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.250 RON
Valoare atribuită
1.250 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.250 RON

din 1.250 RON estimat