Atribuită
Cumpărare directă
BANANE DOLE EC CCA 18KG C CA 1 X 106.01 LEI PERE CONFERENCE NL KG CII KG 24,20 X 6.32 LEI MANDARINE TR KG C.I VRAC KG 18,20 X 4.58 LEI VARZA ALBA RO. KG. CI VRA KG 22,40 X 1.09 LEI CARTOFI ALBI RO KG CI VRA KG 54,20 X 2.25 LEI ALBATROS OUA COD3 CL.S 30 IF 60 X 0.43 LEI FILE SALAU NIL 300/500 K KG 6,00 X 23.84 LEI B.FANTA LEMON 2,5PET ST 6 X 5.06 LEI B.FANTA MADNESS 2,5PET ST 6 X 5.06 LEI B.FANTA ORANGE . 2,5PET ST 6 X 5.06 LEI
- Număr anunț
- DA25060955
- Autoritate contractantă
- Centrul Scolar de Educatie Incluziva Lacrima (CUI 8049492)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 748,60 RON
- Valoare atribuită
- 748,60 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.