Atribuită Cumpărare directă

Microsoft Office 365 Business 1User

Număr anunț
DA25102384
Autoritate contractantă
Comuna SALCIOARA (CUI 4344236)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
48000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.421,85 RON
Valoare atribuită
1.421,85 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.421,85 RON

din 1.421,85 RON estimat