Atribuită Cumpărare directă

Publicare anunt concurs angajare format din 702 cuvinte in ziar Adevarul, pe data de 21.02.2020

Număr anunț
DA25088298
Autoritate contractantă
INSTITUTUL EUROPEAN DIN ROMANIA (CUI 12178517)
Furnizor / câștigător
ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245,70 RON
Valoare atribuită
245,70 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245,70 RON

din 245,70 RON estimat