Atribuită
Cumpărare directă
domestos 750ml - 10 buc x 5.90 lei solutie geam 1L cu pulverizator - 10 buc x 5.50 lei manusi menaj, 2/set - 5 seturi x 3.50 lei manusi menaj nitril, L, 100 buc/set - 2 seturi x 35.00 lei mop bumbac 250g - 10 buc x 4.50 lei stergator geamuri cu coada telescopica - 2 buc x 10.90 lei Ela lux maro emulsie mobile 200ml - 5 buc x 8.00 lei coada metalica telescopica groasa 1.5m - 1 buc x 12.00 lei faras plastic cu coada - 2 buc x 8.00 lei odorizant WC bazin, 150gr. - 2 buc x 10.00 lei solutie desfundat tevi gel 1L - 5 buc x 12.35 lei burete sarma moi, 3/set - 10 buc x 2.80 lei cif 500ml - 5 buc x 5.30 lei solutie antimucegai 500ml - 5 buc x 18.20 lei lavete universal 3 bucati/set - 5 seturi x 2.50 lei saci menajeri 35L, 50 bucati/set - 5 seturi x 3.50 lei saci menajeri 60L, 24 bucati/set cu urechi - 5 seturi x 6.25 lei aparat odorizant de camera spray+rezerva 18ml - 1 buc x 27.00 lei
- Număr anunț
- DA25090187
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 651,80 RON
- Valoare atribuită
- 651,80 RON
- Data publicării
- 20.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.