Atribuită Cumpărare directă

Materiale dezinsectie, respectiv 200 seringi Max Force IC gel 20g conform cerintelor din fisa de date si anunt ADV1129690/12.02.2020.

Număr anunț
DA25091135
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
Furnizor / câștigător
PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI 31008225)
Cod CPV
24452000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.900 RON
Valoare atribuită
10.900 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.900 RON

din 10.900 RON estimat