Atribuită Cumpărare directă

Album 20/20 60pag offset 140gr/mp 4+4 coperta dcm 300gr/mp 4+0 brosare plastifiere mata

Număr anunț
DA25095031
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL LITERATURII ROMANE (CUI 4192510)
Furnizor / câștigător
FORTIS PUGNA S.R.L. (CUI 41208697)
Cod CPV
22110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
22.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat