Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale de curatenie pt Biroul de Servicii comunitare din cadrul Directiei de Asistenta sociala Targoviste,cerere de oferta nr 2224/17.02.2020.

Număr anunț
DA25095913
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 4344406)
Furnizor / câștigător
DUMIDET ACTIV SRL (CUI 36321567)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
360,67 RON
Valoare atribuită
360,67 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

360,67 RON

din 360,67 RON estimat