Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE ECHIPAMENTE IT - CURATARE SI OPTIMIZARE UNITATE CENTRALA-1BUC; LAPTOP - 11BUC;; COPIATOR A3-4 BC; IMPRIMANTA A4 - 10 BUC; RETEA DATE-VOCE 7 TERMINALE

Număr anunț
DA25075317
Autoritate contractantă
Comuna Caineni (CUI 2541681)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.420 RON
Valoare atribuită
1.420 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.420 RON

din 1.420 RON estimat