Atribuită Cumpărare directă

Microbuz 19+1 locuri pentru transportul artistilor si a personalului de deservire in vederea sustinerii spectacolelor „Indragostitii din Ancona” si „Vrajitorul din Oz” la Cugir; in perioada 04 - 05 martie 2020

Număr anunț
DA25097495
Autoritate contractantă
TEATRUL "REGINA MARIA" ORADEA (CUI 28570729)
Furnizor / câștigător
OTGABI IMPEX S.R.L. (CUI 4794516)
Cod CPV
60140000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680,65 RON
Valoare atribuită
1.680,65 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680,65 RON

din 1.680,65 RON estimat