Atribuită Cumpărare directă

FAIRY DET.VASE TEA TREE 8 ACE INALB. 4 SANO FLOOR S-255 DETERG PRONTO SPR.SUP.FL300ML+33 BREF HYGIENE GEL FRESH 70 SACI MEN.35L/50BUC ELMIPLANT SAP.LICH BREEZE HDR GALEATA MOP+STORC

Număr anunț
DA25101058
Autoritate contractantă
COMUNA BERTEA (PRIMARIA COMUNEI BERTEA JUD. PRAHOVA) (CUI 2843736)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288,27 RON
Valoare atribuită
288,27 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288,27 RON

din 288,27 RON estimat