Atribuită Cumpărare directă

Nota de receptie si constatare de diferente, A4, 3ex autocopiative, conform model atasat

Număr anunț
DA25088325
Autoritate contractantă
Electrocentrale Constanta S.A. (CUI 33636420)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,75 RON
Valoare atribuită
119,75 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,75 RON

din 119,75 RON estimat