Atribuită
Cumpărare directă
MĂTURĂ PLASTIC“EURO” 27 * 3 CM, FIR LUNG*10 CM+COADA LEMN CU FILET 39224100-9 SET 200 FARAS SIMPLU DIN PLASTIC CU COADA,DIVERSE CULORI,68 G 39224350-6 BUC 150 SET TOALETA ALB PERIE ROTUNDA+SUPORT,DIN PLASTIC ALB,MANER 36 CM,SUPORT 11.5*7.8 CM,GREUTATE: 96 G/SET 39224310-4 SET 150 m
- Număr anunț
- DA25098787
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Gherla (CUI 4288292)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 39224100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.277 RON
- Valoare atribuită
- 1.277 RON
- Data publicării
- 21.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.