Atribuită Cumpărare directă

Filtru combustibil Iveco NJZ - 2 bucati

Număr anunț
DA25086732
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
Furnizor / câștigător
BRING SOLUTIONS SRL (CUI 35746888)
Cod CPV
42913400-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,24 RON
Valoare atribuită
151,24 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,24 RON

din 151,24 RON estimat