Atribuită
Cumpărare directă
1*DigiNet Business internet 300 Mbps 14.400 ron + 1*DigiNet Business Acces internet PPPoE 1000 Mbps 1728 ron +1 * Digi Tel Conect Grup 10 1500 ron + 2 * ANALOGIC 1048.8 ron +5 * DigiNet Mobil ACTIV 1500 ron = 19.828, 8 RON / Pachet total achizitie 24 luni
- Număr anunț
- DA25088943
- Autoritate contractantă
- VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.828,80 RON
- Valoare atribuită
- 19.828,80 RON
- Data publicării
- 20.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.