Atribuită Cumpărare directă

10700878 Adeziv gresie si faianta Ceresit CM 17, flexibil, interior/ exterior, 25 kg Specificatii tehnice: Utilizare: balcoane si terase Ambalare: 25 kg Culoare: gri Consum: 3 - 4 kg/m² Densitate: 1.3 kg/dm³ Temperatura de aplicare: 5°C - 30°C Termen de valabilitate: 12 luni Timp de uscare: 24 h Baza: amestec de ciment cu substante minerale si aditivi din rasini sintetice SI 10704659 - Adeziv gresie si faianta Ceresit CM 11 Plus, gri, interior/exterior, 25 kg Specificatii tehnice: Culoare: gri Ambalare: Sac 25 kg Consum: 3 - 4.5 kg/m² Densitate: 1,42 kg/dm³ Timp de uscare: 24 h Temperatura de aplicare: intre 5°C si 30°C Coeficient de conductivitate termica: λ = 0.038 W/mK Termen de valabilitate: 12 luni

Număr anunț
DA25074858
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
323,28 RON
Valoare atribuită
323,28 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

323,28 RON

din 323,28 RON estimat