Atribuită Cumpărare directă

Imprimanta Mfc Canon 418X, necesara pt tiparirea documentelor efectuate de catre Serviciul Baze Sportive si Agrement- Compartiment Aqualand din cadrul SPIGM Deva

Număr anunț
DA25091010
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.511,80 RON
Valoare atribuită
1.511,80 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.511,80 RON

din 1.511,80 RON estimat