Atribuită Cumpărare directă

Vitrina frigorifica ARCTIC V296, 282 l, 149.3 cm, C, alb

Număr anunț
DA25099047
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
42513210-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.264,21 RON
Valoare atribuită
1.264,21 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.264,21 RON

din 1.264,21 RON estimat