Atribuită Cumpărare directă

OUA PROASPETE CALITATE M

Număr anunț
DA25094413
Autoritate contractantă
SPITALUL OBSTETRICA GINECOLOGIE PLOIESTI (CUI 2844260)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
03142500-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172,80 RON
Valoare atribuită
172,80 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

172,80 RON

din 172,80 RON estimat