Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie piese de schimb ptr. un autovehicul marca SKODA OCTAVIA cu S.S. TMBAJ7NE2H0048464, dupa cum urmeaza: Rulment roată dreapta faţă – cod produs: 8V0498625 – 1 buc; Piuliţă M10 – cod produs: N10332002 – 1 buc; Piuliţă M12x1,5 – cod produs: N0150816 – 1 buc; Piuliţă M12x1,5 – cod produs: N90942902 – 1 buc; Şurub hexagonal cap semirotund M12x1,5x80 – cod produs: N90954802 – 1 buc; Piuliţă M12x1,5 – cod produs: N10106402 – 1 buc. Garantie : – conform producatorului
- Număr anunț
- DA25037975
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
- Furnizor / câștigător
- CAMARAD AUTO SRL (CUI 14665624)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 148,30 RON
- Valoare atribuită
- 148,30 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.