Atribuită Cumpărare directă

STERGATOR FINNTURF GREY 90X60 CM 20 BUC; SCAUN DIRECTORIAL MERIVA PU NEGRU 7 BUC.

Număr anunț
DA25065751
Autoritate contractantă
LICEUL COBADIN (CUI 4304614)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.674,45 RON
Valoare atribuită
2.674,45 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.674,45 RON

din 2.674,45 RON estimat