Atribuită
Cumpărare directă
Produse de curatenie, de calitate superioara, cu termen de garantie al produselor minim 12 luni de la receptie. Conform prevederilor legislatiei specifice, produsele solicitate vor fi ambulate, sigilate de catre producator, iar pe ambalajul acestoa vor fi applicate elemente de identificare si de siguranta si se vor inscriptiona caracteristicile tehnice complete ale produselor, conform caietului de sarini atasat.
- Număr anunț
- DA25018707
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA A REGIUNII DE DEZVOLTARE SUD-EST (CUI 11733112)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI 13791055)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.423,85 RON
- Valoare atribuită
- 13.423,85 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.