Atribuită Cumpărare directă

Achizitia a 3 module, VARIANTA 3 si anume: 1. Modulul: RESURSE UMANE 2. Modulul: ACHIZITII PUBLICE 3. Modulul: MANAGEMENT FINANCIAR SI CONTABILITATATEA INSTITUȚIILOR PUBLICE DESFASURARE CURS 17-21 FEBRUARIE 2020 - CONSILIUL JUDETEAN DOLJ

Număr anunț
DA25017422
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN PENTRU PROTECTIA NATURII, TURISM SI DEZVOLTARE RURALA DURABILA DOLJ (CUI 36476278)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
879,36 RON
Valoare atribuită
879,36 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

879,36 RON

din 879,36 RON estimat