Atribuită Cumpărare directă

GIGASEPT INSTRU AF (concentrat) – Solutie pentru dezinfectia si curatarea instrumentarului. Utilizat pentru dezinfectia si curatarea manuala a instrumentarului termostabil si termolabil de toate tipurile (CU EXCEPTIA ENDOSCOAPELOR FLEXIBILE). Excelenta putere de curatare, miros proaspat, placut. Spectru larg de actiune: bactericid (incl. M.terrae), fungicid, tuberculocid si virucid (HIV, HBV, HCV, adeno, papova SV 40). Solutia de lucru este activa timp de 7 zile. Conform standardelor EN concentratiile de lucru si timpii de contact sunt : 3% - 15 min, 2% - 30 min, 1,5% - 60 min. Gigasept Instru AF este furnizat in forma concentrata si poate fi usor diluat in apa pentru a obtine concentratiile necesare. Ambalaje disponibile : flacon de 2 litri. Dispozitiv medical - Certificat de inregistrare a dispozitivelor medicale nr. 9578/16.01.2006 Producator : Schulke & Mayr GmbH Germania. Pret : / flacon 2 litri

Număr anunț
DA25022533
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORASTIE (CUI 5808334)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
356 RON
Valoare atribuită
356 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

356 RON

din 356 RON estimat