Atribuită Cumpărare directă

PIEPT DEZ.INT.ATM CCA 4.5 KG CASTRAVETI FABIO ES KG C. KG DR.OETKER CACAO 1KG LINCO ALUAT FOIETAJ 800G POIANA NEGRI APRIGA2,0PET ST 2 MOARA AUR PESMET 500G COLONIAL ZAHAR PUDRA1KG PG 2 CORONITA ZAHAR 1KG

Număr anunț
DA25024717
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
673,20 RON
Valoare atribuită
673,20 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

673,20 RON

din 673,20 RON estimat