Atribuită
Cumpărare directă
SE VA PRESTA SERVICIUL DE MENTENANTA CENTRALE TERMICE CANTINA PE O PERIOADA DE 1 LUNA, CENTRALA AFERENTA CANTINEI SOCIALE ȘI CENTRULUI DE ZI NAVODARI. TERMEN DE INTERVENTIE LA SOLICITARE MAXIM 2 ORE. TERMEN DE REPARATIE CU MATERIALELE PUSE LA DISPOZITIE DE ACHIZITOR CEL MULT 3 ZILE IN FUNCTIE DE COMPLEXITATEA INTERVENTIEI. PRESTATORUL SE OBLIGA SA EFECTUEZE VIZITELE SAPTAMANALE LA AMPLASAMENT SAU ORI DE CATE ORI ESTE NEVOIE. PRETUL ESTE UNITAR PE LUNA SI NU CUPRINDE TVA.
- Număr anunț
- DA25047110
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- CONSMET LINE SRL (CUI 36492990)
- Cod CPV
- 45259300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.008,40 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.