Atribuită
Cumpărare directă
Se vor presta servicii intocmire raport evaluare pentru un teren intravilan din Comuna Aușeu: teren intravilan situat în localitatea Grosi, Comuna Auseu, CF 52335 Auseu, nr. topo 52335, suprafata 12500 mp, teren intravilan. Serviciile vor consta in intocmirea unui raport de evaluare pentru terenul mentionat. Raportul de evaluare trebuie să se conformeze standardelor profesionale de evaluare (SEV), adoptate de Asociaţia Naţională a Evaluatorilor din România (ANEVAR). Scopul raportului de evaluare este stabilirea valorii de piata a proprietatii imobiliare de tip teren intravilan din Comuna Auseu, in vederea achizitionarii acestui teren .
- Număr anunț
- DA25034811
- Autoritate contractantă
- COMUNA AUSEU (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI AUSEU) (CUI 4390488)
- Furnizor / câștigător
- HUSERAŞ ANDREI-NICOLAIE - EVALUATOR AUTORIZAT (CUI 35631110)
- Cod CPV
- 79419000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.700 RON
- Valoare atribuită
- 1.700 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.