Atribuită Cumpărare directă

imprimanta multifunctionala, inkjet color, cu sistem ciss, scanare, tiparire, copiere , cu duplex la imprimare, conexiuni: USB, retea.

Număr anunț
DA25025377
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA PRAHOVA (CUI 11308414)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
30232150-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.075 RON
Valoare atribuită
1.075 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.075 RON

din 1.075 RON estimat