Atribuită Cumpărare directă

In prestarea serviciilor de consultanta in management de proiect vom realiza urmatoarele: 1. Intocmirea documentelor ce vor trebui transmise in implementarea proiectului catre Agentia de Dezvoltare Sud Muntenia; 2. Pregatirea Cerererii de pre-finantare si a documentelor necesare inaintarii acestora catre ADR , dupa caz; 3. Intocmirea cererilor de rambursare conform graficului de depunere previzionat/ actualizat si a formularelor anexe; 4. Intocmirea cererilor de plata in cazul utilizarii mecanismului de decontare a cererilor de plata; 5. Intocmirea rapoartelor de progres transmise catre ADR; 6. Formularea adreselor de raspuns la solicitarile de informatii suplimentare ale ADR cu privire la implemntarea proiectului; 7. Actualizarea graficului de depunere a cererilor de plata/ rambursare pe parcursul implementarii proiectului; 8. Pregatirea notificarilor si a actelor aditionale, dupa caz, pentru ADR si pregatirea documentelor justificative ori de cate ori este necasra sau beneficiarul va solicita acest lucru; 9. Realizarea rapoartelor catre beneficiar vizavi de modul de derulare a proiectului, daca beneficiarul le solicita; 10. Participarea la implementarea activitatilor de audit al proiectului in sensul furnizarii de informatii si documente auditorilor; 11. Urmarirea conformitatii dosarelor de achizitii publice aferente proiectului conform cerintelor programului, prevederilor contractului de finantare si ale legislatiei in vigoare; 12. Urmarirea respectarii conditiilor de prom

Număr anunț
DA25025881
Autoritate contractantă
ORASUL VALENII DE MUNTE(Primaria Valenii de Munte) (CUI 2842870)
Furnizor / câștigător
TRAN SI ASOCIATII (CUI 37985903)
Cod CPV
79411000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128.400 RON
Valoare atribuită
128.400 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128.400 RON

din 128.400 RON estimat