Atribuită
Cumpărare directă
SAPUN LICHID BUC 6 6.72 40.34;NUFAR BUC 6 7.56 45.38;NUFAR BAIE BUC 6 8.40 50.42;SOLUTIE GEAM BUC 6 5.46 32.77;ANTICALCAR CILIT BUC 3 9.24 27.73;HARTIE IGIENICA BAX 2 36.97 73.95;SACI MENAJ 120L BUC 20 7.14 142.86;SACI MENAJ 60L BUC 20 5.46 109.24;GALEATA CU MOP BUC 1 19.75 19.75;FURTUN CU CAP DE DUS BUC 4 19.75 78.99;DETERGENT AUTOMAT 5KG BUC 1 42.86 42.86;PROSOP HARTIE BUC 2 16.81 33.61;PERIE WC BUC 6 5.04 30.25;
- Număr anunț
- DA25036107
- Autoritate contractantă
- COMUNA ACATARI (CUI 4323578)
- Furnizor / câștigător
- METAC SRL (CUI 1250412)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 728,15 RON
- Valoare atribuită
- 728,15 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.