Atribuită Cumpărare directă

Mentenanta hardware si software (inclusiv site web) a echipamentelor IT, la sediul clientului si de la distanta. Numar de statii de lucru -10-40 Curatare si optimizare statii de lucru si sisteme IT. Salvare de date. Consultanta in utilizarea programelor legal. Interventii in probleme de cablare si de conexiune fara fir din reteaua informatica. Consultanta in dezvoltarea echipamentelor si sistemelor IT

Număr anunț
DA25018505
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT BACAU (CUI 27450740)
Furnizor / câștigător
STRUGARU BOGDAN (CUI 41070984)
Cod CPV
72000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.600 RON
Valoare atribuită
6.600 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.600 RON

din 6.600 RON estimat