Atribuită Cumpărare directă

Furazolidon 100cp/91.74 Imodium 60cp/146.97 No-spa 5fi/4.91 No-spa 72cp/46.90 Triferment 60cp/29.17 Digenzym 100cp/91.74

Număr anunț
DA25019123
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
RIANA-FARM SRL (CUI 2802337)
Cod CPV
33610000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
411,43 RON
Valoare atribuită
411,43 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

411,43 RON

din 411,43 RON estimat