Atribuită Cumpărare directă

Pachet piese de schimb electrocauter ES300, compus din: - Cablu pentru pensa bipolara cu conexiune la electrocauter Eschmann cu 2 mufe independente - 5 buc. - Pedala cu doua butoane, cu cablu de 5m si conector cu 6 pini, cod: 100-302 - 1 buc.

Număr anunț
DA25026021
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
Furnizor / câștigător
NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.625 RON
Valoare atribuită
3.625 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.625 RON

din 3.625 RON estimat