Atribuită Cumpărare directă

BRILLI FARAS CLIP PEACH AMIANO DETERGENT PARDOSELI AM 265 10L DEZINFECTANT TOALETA - DR.STEPHAN WC POWER 750ML MISAVAN SAPUN PREMIER LUX 5L BRILLI SACI MENAJ 120L 10/SET SR - negri

Număr anunț
DA25017124
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA SUCEAVA (CUI 9689791)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39224350-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
314,39 RON
Valoare atribuită
314,39 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

314,39 RON

din 314,39 RON estimat