Atribuită
Cumpărare directă
Reparatii cladire pentru camin cultural Sarazani com.Barna constand in: decopertare tencuiala interioara, desfacere pardoseli din scandura, evacuare surplus de pamant, plasa armatura si turnare beton,sapa de agalizare, sapatura fundatie,confectionare cofraje, preparare si turnare beton, tavane false, placa ghips anti foc, tinci aplicat manual, zugraveli interioare si tavane cu doua starturi de zugraveala, usa si geamuri PVC, pardoseli din placi de gresie , faianta la pereti, reparare balustrada mana curenta, schela metalica,reparatii sarpanta cu tigla solzi , tigla, montarea tablourilor de distributie electrica inclusiv racordarea la instalatie bloc electric, etc
- Număr anunț
- DA25024691
- Autoritate contractantă
- COMUNA BARNA (CUI 4269223)
- Furnizor / câștigător
- NICOR S.R.L. (CUI 21852161)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82.140,95 RON
- Valoare atribuită
- 82.140,95 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.