Atribuită
Cumpărare directă
Colantare panouri indicatoare puse la dispozitie de catre beneficiar conform specificatiilor tehnice anexate. Se va utiliza alucobond-placa aluminiu, decupat la dimensiunea panourilor existente, se vor monta si personaliza cu autocolant printat, laminat, decupat si aplicat. Materialele utilizate vor fi rezistente la intemperii si radiatii UV. Termen de realizare: 10 zile de la acceptarea conditiilor de cumparare directa de catre ambele parti. Prezenta atribuire directa reprezinta comanda ferma.
- Număr anunț
- DA25023689
- Autoritate contractantă
- ORASUL SALISTE (CUI 4306950)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA IMPACT SRL (CUI 14114463)
- Cod CPV
- 35261000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.460 RON
- Valoare atribuită
- 3.460 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.