Atribuită Cumpărare directă

DETERGENT VASE EXTRAPON 5L BUC 20 SAPUN LICHID DALAN 0,400ML BUC 65 PIVEX PASTA VASE 400G BUC 75 PROSOP BUCATARIE BUC 150 SERVETELE 100/SET BUC 120 PRAF CURATAT 500G ARO BUC 80 SOL CURATAT ARAGAZ AVIAS 0,750 ML BUC 60 SCOBITORI BUC 100.

Număr anunț
DA25034196
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02043 Braila (CUI 4342944)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI 13791055)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.433 RON
Valoare atribuită
2.433 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.433 RON

din 2.433 RON estimat