Atribuită Cumpărare directă

Etichete autoadezive farmacie 3000 ulei parafina ,3000 acid boric ,3000 sol oxigenata 3%

Număr anunț
DA25020124
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
STYLE ADVERTISING SRL (CUI 16541487)
Cod CPV
30199760-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.710 RON
Valoare atribuită
1.710 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.710 RON

din 1.710 RON estimat