Atribuită Cumpărare directă

Manusi chirurgicale, latex, pudrate COMFORT: nr.6,5=400; nr.7=400; nr.7,5=600; nr.8,5=400

Număr anunț
DA25026094
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
Furnizor / câștigător
MERCATOR MEDICAL SRL (CUI 18547761)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.494 RON
Valoare atribuită
1.494 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.494 RON

din 1.494 RON estimat