Atribuită
Cumpărare directă
Asistenta tehnica si mentenanta programe informatice pentru urmatoarele aplicatii si module: 1. AgoraSoc (Venit minim garantat, Alocatii pentru sustinerea familiei, Ajutor pentru incalzirea locuintei, Asistenti personali si indemnizatii persoane cu handicap, Tichete sociale pentru prescolari) 2. AgoraWeb - website prezentare activitate institutie (inclusiv gazduire) 3.Monitor Oficial Local
- Număr anunț
- DA25024512
- Autoritate contractantă
- COMUNA SURAIA (PRIMARIA COMUNEI SURAIA JUD. VRANCEA) (CUI 4350610)
- Furnizor / câștigător
- SOFTAGORA SRL (CUI 28193610)
- Cod CPV
- 72212900-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.200 RON
- Valoare atribuită
- 7.200 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.