Atribuită Cumpărare directă

Geanta Notebook ASUS Nereus, 15.6, neagra, poliester 3 57 Mouse Genius wireless, optic, NX-7015 3 37.5 Mouse Serioux, Pastel 600, fara fir, USB, senzor optic 11 20 Kingston USB Flash Drive DataTraveler® 20, 64GB, USB 2.0, Negru 6 36.5 Hartie Vari Cpy 100 12 FOLIE PROTECTIE A4 100/SET NOKI NK4830 5 6.45 Dosar plastic sina 250 0.43 CAPSATOR 25 COLI 24/6 MODEL C-10 ARGINTIU NOKI NKC10 1 12.2 DECAPSATOR NOKI NKL6 1 1.9 CAPSE 24/6 NOKI NK6451 5 0.8 LAMINATOR A4 LUNAR FELLOWES 2 cilindri, timp de incalzire 5-6 min, viteza de laminare 30cm/min, grosime max. folie 80 microni 1 197.4 FOLIE A4 80 MICRONI 100/TOP FELLOWES FE5306114 3 28.00 PANOU PLUTA 90*120 CM RAMA LEMN MEMOBOARDS TC129 2 72.60 ETICHETE 1/A4 210*297MM COLTURI DREPTE 100/TOP XEROX 003R97400 5 32.00 Notes adeziv galbel pal 75x75 mm 10 1.24 AGRAFE METAL 29MM COLOR 100 BUC CUTIE PLASTIC DELI DLE0024 5 1.81 PIX K15 (MA3) ASORTAT SCHNEIDER 100 1.55 TEXTMARKER SET 4 1548 FABER-CASTELL FC154804 3 10.2 Prelungitor cu protectie Serioux, 6 prize schuko 6 51.7 Secure Digital Card Kingston 64GB SDXC, Clasa 10, UHS-I, 80MB/s read 10MB/s write 2 55 .

Număr anunț
DA25035980
Autoritate contractantă
Orasul Deta (CUI 2503378)
Furnizor / câștigător
NEWDESK SRL (CUI 26999482)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.294,20 RON
Valoare atribuită
3.294,20 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.294,20 RON

din 3.294,20 RON estimat