Atribuită
Cumpărare directă
DLC BROTHER TN3060/TN3280/TN3170/TN7600 8K-4BUC Drum unit DLC BROTHER DR3100/3200, 25K-2BUC Cartus toner EV Pantum PA-210 ( 1600 pagini)-1BUC DLC LEXMARK 512X/51B2X00 (MS517,MS617MX517), 20K-3BUC DLC BROTHER TN3060/TN3280/TN3170/TN7600 8K-2BUC Drum unit DLC BROTHER DR3100/3200, 25K-2BUC Cartus toner EV Pantum PA-210 ( 1600 pagini)-4 BUC DLC BROTHER TN3060/TN3280/TN3170/TN7600 8K-2BUC Drum unit DLC BROTHER DR3100/3200, 25K-1BUC DLC XEROX 106R02773 (PHASER 3020/WC3025), 1.5K-1BUC Cartus toner EV Pantum PA-210 ( 1600 pagini)-1BUC DLC HP 85A (CE285A), 1.6K-1BUC Cartus toner EV Pantum PA-210 ( 1600 pagini)-1BUC DLC BROTHER TN2320, 2.6K-4BUC DLC HP 85A (CE285A), 1.6K-1BUC DLC HP 85A (CE285A), 1.6K-1BUC DLC HP HP 05X (CE505X) / HP 80X (CF280X) / CANON C-EXV40, 6.9K-1BUC DLC SAMSUNG MLT-D1052L (ML1910), 2.5K-1BUC DLC BROTHER TN3060/TN3280/TN3170/TN7600 8K-2BUC Drum unit DLC BROTHER DR3100/3200, 25K-1BUC DLC HP 85A (CE285A), 1.6K-1BUC TN-B023/DR B023, ORIGINAL-2BUC DRUM UNIT BROTHER DRB023 , ORIGINAL-1BUC Cartus toner EV Pantum PA-110 ( 2300 pagini) ORIGINAL-1BUC DLC HP 12A (Q2612A) , 2K-1BUC DLC BROTHER TN3380/TN3330, 8K-2BUC DLC DRUM UNIT BROTHER DR3300, 30K-1BUC DLC BROTHER TN3060/TN3280/TN3170/TN7600 8K-2BUC Drum unit DLC BROTHER DR3100/3200, 25K-1BUC DLC BROTHER TN3060/TN3280/TN3170/TN7600 8K-2BUC Drum unit DLC BROTHER DR3100/3200, 25K-1BUC DLC BROTHER TN3380/TN3330, 8K-2BUC DLC DRUM UNIT BROTHER DR3300, 30K-1BUC DLC HP 85A (CE285A), 1.6K-1BUC DLC BROTHER TN3060/TN3280/TN317
- Număr anunț
- DA25025646
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC ORAVITA (CUI 3228187)
- Furnizor / câștigător
- DINALUCRI SRL (CUI 14509820)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.070,35 RON
- Valoare atribuită
- 6.070,35 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.