Atribuită Cumpărare directă

bilet avion Bucuresti-Timisoara-Bucuresti ,15.02-28.02.2020

Număr anunț
DA25036353
Autoritate contractantă
R.A. "Administratia Zonei Libere Curtici - Arad (CUI 11961641)
Furnizor / câștigător
HOLIDAY & BUSINESS S.R.L. (CUI 21690388)
Cod CPV
34980000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,65 RON
Valoare atribuită
133,65 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,65 RON

din 133,65 RON estimat