Atribuită
Cumpărare directă
DISPOZITIV LAVAJ BRONSIC 80 ML: RECIPIENT GRADAT,CAP.80 ML,FOL. PT EXTRAG. MUCUS CU BRONHOSCOPUL FLEXIBIL.PREVAZUT CU CAPAC SUNT ATASATE 2 TUBURI,AMBELE CU CONECTOR LUER-LOCK.UN TUB ARE LA CAPATUL DISTAL UN CONECTOR DIN SILICON TRANSPARENT,CARE SE POTRIVESTE ORICARUI TIP DE BRONHOSCOP FLEXIBIL.AL DOILEA TUB ARE UN CONECTOR DIN PVC DE CULOARE ALBASTRA,SE FOL PT ASPIRATIE.PRODUS STERIL,DE UNICA FOLOSINTA CUTIE=20 BUC DISPOZITIV LAVAJ BRONSIC 180 ML:GRADAT,CAP. 180 ML,FOL. PT EXTRAG MUCUS CU BRONHOSCOPUL FLEXIBIL.CU CAPAC SUNT ATASATE 2 TUBURI,AMBELE CU CONECTOR LUER-LOCK.UN TUB ARE LA CAPATUL DISTAL UN CONECTOR DIN SILICON TRANSPARENT,CARE SE POTRIVESTE ORICARUI TIP DE BRONHOSCOP FLEXIBIL.AL DOILEA TUB ARE UN CONECTOR DIN PVC DE CULOARE ALBASTRA,SE FOL PT ASPIRATIE.PRODUS STERIL,DE UNICA FOLOSINTA CUTIE=20 BUC TUBURI SISTEM DRENAJ , BICAMERAL , Set dopuri de schimb pentru trusele de drenaj toracic, pentru 2 borcane. Capacul trebuie sa fie compatibil cu diametrul gatului de 38 mm al borcanului, se infileteaza si are click de siguranta. Un capac prezinta 2 orificii si are tubulatura de racord preatasata, lungimea tubului conector pana la cateter este de 150 cm prevazut cu conector in 5 trepte, prezinta o clema in trepte, mobila, pentru suspendare la nevoie. Cel de al doilea capac prezinta 3 orificii cu tubulatura preatasata. Ambalate steril. CONECTORI IN I:polipropilena cu dim6,5mm pana la maxim 12mm, autoclavabil FILTRU ANTIBACTERIAN ASPIRATOR CHIRURGICAL Gima
- Număr anunț
- DA25026274
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Iasi (CUI 4541262)
- Furnizor / câștigător
- M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI 10363240)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.511 RON
- Valoare atribuită
- 12.511 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.