Atribuită Cumpărare directă

Primer ASF-VP72-R: 5’-CACTRGTTCCCTCCACCGATA-3’, Primer ASF-VP72-F : 5’-CCCAGGRGATAAAATGACTG-3’

Număr anunț
DA25033680
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ARAD (CUI 3519852)
Furnizor / câștigător
ROCHE ROMANIA SRL (CUI 17551047)
Cod CPV
33694000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
982,08 RON
Valoare atribuită
982,08 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

982,08 RON

din 982,08 RON estimat