Atribuită Cumpărare directă

Servicii de inregistrare sistematica a imobilelor( parcelelor) in carte funciara, pret pentru imobil este de 60 lei+tva.

Număr anunț
DA25025821
Autoritate contractantă
COMUNA SIRBENI (CUI 6950735)
Furnizor / câștigător
GEOCAD CONSTRUCT SRL (CUI 16666189)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.180 RON
Valoare atribuită
39.180 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.180 RON

din 39.180 RON estimat