Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civilaprofesionala conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari, pentru o persoana juridica din Romania,Jud. Arges Limita raspunderii in agregat si per eveniment: 35.400,00 EUR Conform referat LDISP DIAGNOSTIC MICROBIOLOGIE nr.3254/30.01.2020 Perioada asigurata: 12 luni, cu inceput valabilitate februarie 2020
- Număr anunț
- DA25041808
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Arges (CUI 11301157)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66516400-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.013 RON
- Valoare atribuită
- 1.013 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.