Atribuită Cumpărare directă

PAHAR CARTON, 210ML, 100 BUC./SET (092931)*1SET*17.08; PAHARE PLASTIC ALBE DOPLA 200ML 100BUC/SET (92174)*4SET*6.1; PALETINE CAFEA 1000BUC/SET*1SET*9.86; PROSOP MONOROLA SANO PAPER 100M 2STR. ALB (7290014004818)*3BUC*11.21; LAPTE CONDENSAT DELACO 10X7.5G (115263)*30FOLIE*2.13; LAPTE PENTRU CAFEA AROMAT MILRAM IRISH 140G*20FOLIE*2.13; ZAHAR ALB MARGARITAR 200STICKX5G (30136)*2CUT*11.27; ZAHAR BRUN MARGARITAR 200STICKX5G (61973)*2CUT*21.27

Număr anunț
DA25036886
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256,55 RON
Valoare atribuită
256,55 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

256,55 RON

din 256,55 RON estimat