Atribuită Cumpărare directă

Kit seringa compatibila cu injectorul, tip Medrad Arterion Mark 7, 150ml, in ambalaj steril, cu urmatoarele caracteristici si componente: • Metoda de sterilizare prin radiatie ionizanta • Materialele utilizate nu trebuie sa contina latex Componenta Material/specificatii Cilindru seringa Policarbonat Protectie cauciuc Poli-isopren Piston Policarbonat Protectie silicon Silicon Piulita cu inchidere rapida Policarbonat Acoperitoare praf Polipropilena Tub de umplere rapida in forma de J Polietilena de joasa densitate Lungime cilindru seringa 21.86 cm Diametru interior cilindru seringa 4.06 cm Diametru exterior cilindru seringa 4.59 cm Presiune maxima: Minim 1200 PSI Ambalajul trebuie sa aiba inscriptionat obligatoriu minim urmatoarele informatii: • marcaj CE • marcaj cu indicatie explicita de neutilizare in caz de ambalaj deteriorat • marcaj cu indicatie explicita: NON-PYROGENIC FLUID PATH • inventarul kitului • presiunea maxima admisa • marcaj de ambalaj steril si mentionarea metodei de sterilizare • material de unica folosinta • data manufacturarii • data expirarii (minim 2 ani de la data producerii) • numarul de catalog in vederea realizarii comenzilor kiturilor • numarul lotului produsului • utilizarea exclusiva pentru proceduri ra

Număr anunț
DA25031169
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat